דואגים היום לבריאות של מחר

יו"ר ש"ס ביבנאל ר' אבי בן חמו סייר היום במרכז הרפואי "בית החולים ע"ש רבקה זיו בצפת". בסיור השתתפו משלחת מ"לאומית שירותי בריאות" המונה את מנהל אזור חיפה ועמקים מרכז שחר פוקס, מנהלת מרכזים רפואיים בצפת הגב' אילת גבאי, ר' ישראל דב פרומוביץ' ור' אמיר סויסה מתאמי קשרי קהילה וכן ר' יהודה אידלמן מהנהלת לאומית.
את הסיור ליווה מנהל שירותי הדת בביה"ח ר' ישראל קפילוביץ'. את הסיור פתחה המשלחת במשרדו של סגן מנהל ביה"ח ד"ר מורשד פרחאת שברך על הגעתם. לאחמ"כ המשיכה המשלחת לסיור בין המחלקות השונות בביה"ח. במרל"ד פגשה המשלחת את סגן מנהל המרל"ד ד"ר יהודה פרחאת שסיפר על עברו הצבאי וסקר בפניהם את היערכות המרל"ד למצבי חירום. משם המשיכה המשלחת למיון ילדים שם פגשו החברים את ד"ר דנה מנהלת המיון שגם מומחית לרפואה דחופה בילדים מומחיות נדירה בצפון.
ד"ר דנה הסבירה לנוכחים את פרוטוקול הניהול של המיון ואת היערכותם לטיפול במצבי חירום המתרחשים בילדים. בסיום ביקרה המשלחת במחלקת הנשים שם נמצאים חדרי מיון בחדרי לידה, שם ליוותה אותם האחות והמילדת הראשית שהרחיבה על מקצועיות הצוות והטיפול ביולדת ובילוד. המשלחת התרשמה מאוד מביה"ח וציינה את היותו ביה"ח מרכזי בגליל. יו"ר ש"ס אבי בן חמו שהוא גם מנהל מרכז רפואי "לאומית" ביבנאל אמר לכתבנו, כי מטרת הסיור הייתה על מנת לבחון היבטים לשת"פ עם ביה"ח. אני כמנהל מרכז רפואי בלאומית מרגיש חובה לבחון כל אפשרות של שת"פ שיכולה להיטיב עם מבוטחי לאומית

admin

admin

Leave a Replay

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

דילוג לתוכן