"המשפחה המורחבת" של בית ספר תיכון מגדל אור בנות

לימודים,מקצועות,ערכים,חוויות עם מה שכל בת ישראל יכולה לרכוש בלימודיה בתיכון מגדל אור בנות כשהבסיס הצלחה נשען על כך שבעיני הצוות כולן שוות ככולן וביחד מרגישות משפחה מורחבת.האם מישהו חישב פעם עד כמה מאות תלמידות שהתחנכו בבית הספר הם כיום אימהות שבנו את ביתם ברוח היהדות וזאת הם מנחילים גם לילדיהם.

כפי שציינו כל בת זוכה ליחס ואהבה אישית וזוכה לעידוד חם ואוהב גם ברגעי משבר,הכוונה וייעוץ ברמה הטובה ביותר.בנות בית הספר מעבר לשעות ההוראה זוכות לבלות את זמנן בחוגים איכותיים שיסייעו בידם בעתיד כמו מחול ופיסול ,חוגי נגינה דרמה ומשחק ,פיתוח קול ואמנות,צילום ועריכת סרטי וידאו ועוד היד נטויה.

בהנהלת בית הספר שמים דגש במסלול הלימודים כשהיעד הוא זכאות לתעודת בגרות במסלולים שונים הכוללים בגרות עיונית,טכנולוגית ולימודי תעודה וכן קבלת מלגות להמשך לימודיהן ואין לדבר סוף.

"אם אין קמח אין תורה".על מנת שהשקט הנפשי ישרור אצל הבנות,הרי שתנאי הפנימייה לה הם זוכות הם מהרמה הגבוהה בישראל ומומלץ לבקר ולעמוד מקרוב אחר תנאי הפנימייה אותם הנהלת מגדל אור מעניקה ללא כל תנאי.

נשיא ומייסד המוסדות הרב יצחק דוד גרוסמן מתעדכן מידי יום בנעשה בתיכון בנות.הרב שרואה בבת ישראל את הנדבך החשוב בבניית משפחה על טהרת המידות וערכי המוסר מרבה לבקר ולעמוד מקרוב אחר הנעשה בתיכון.

מנהל מערכת הרישום במוסדות מגדל אור ר' יוסף חיים קקון מדגיש שאכן בית הספר התיכון זוכה ליחס מיוחד בקרב חברי הנהלת מגדל אור בכלל ואצל הרב גרוסמן בפרט."הרב גרוסמן מביא תמיד לדוגמא עד כמה כל נשמה היא בגדר של יהלום קודם ליטושו ותפקיד מערכת החינוך במוסדות ללטש את נשמותיהם של הבנים והבנות במוסדות.לרב גרוסמן סימפטיה לכל מוסדות החינוך שתחת כיפת מגדל אור אבל במעט תוספת לבית הספר התיכון שם הרב דורש מהצוות החינוכי וצוות ההוראה שאין להתפשר אלא להעניק לבנות את הטוב ביותר וכן זה מיושם בשטח".

"מקום שנעים לחיות בו,מקום שהוא בית" לכל תלמידה ותלמידה.תלמידות בית הספר רואות מקרוב עד כמה מושקע בהם עמל רב גם בתחום החינוכי וגם בתחום תנאי הפנימייה המאובזרת בטוב ועם ולהן רק נותר להשתמש בכלים אלו להצלחתן בלימודים ובחיי החברה.

"איש למען הקהילה" הוא הרב גרוסמן עטור האותות והפרסים במשך כל עשרות שנות פעילותו וזאת הוא משריש גם לתלמידיו ולכן תלמידות בית הספר כחלק מפעילותן כולל מעורבות בחיי הקהילה במגדל העמק מתוך דאגה לזולת וסיוע לכל פונה.

בית הספר תיכון לבנות מגדל אור – מתכון לחיים טובים בעתיד משפחתך.

admin

admin

Leave a Replay

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

דילוג לתוכן