מושג גרפולוגי

 

שלום וברכה לבת ה18!

 

ממבט ראשוני על כתב ידך בולטת ההגדרה כתב נשי, מלא חום, נפש והמון רגש.

ואם נפנה לכיוונים נוספים נמצא בו גם את הסדר, הדייקנות, הארגון, הנימוס והחוש האסתטי.

את בעלת נפש עדינה ועשירה ואני סבורה שככל הנראה ניחנת גם באינטלגנציה לשונית  מעולה. את בעלת מעוף, מקוריות מלאה בשפע מחשבות ורעיונות והמון יוזמה, מרץ ואמביציה לכבוש ולהשיג.

כשאנו מנתחים את כתב היד אנו בוחנים את האיזור הדומיננטי בכתיבה*, האזורים מלמדים אותנו עד כמה האדם שכלי, רגשני או מעשי. בכתב ידך ניתן להגדיר בברור את איזור הנפש, הרגש כדומיננטי ומלא נוכחות. את טיפוס רגשני, מקשיבה לחובת הלב והרגש ומשם פועלת, את מלאה באופטימיות ובחדוות חיים, אוהבת את החיים ואהבת לחיות אותם… מתלהבת, מתרגשת ויש לך נכונות להזדהות חזקה עם השני עד כדי טשטוש גבולות בין מקומך למקומו.

את מאד חברותית, אנושית, טובת לב ומאד מכבדת את הזולת אך ההתנהגות שלך משדרת המון טקט, רשמיות, נימוס ואדיבות. אמנם את שופעת ברגש אבל את רגשותייך האישיים את מעט מסתירה, שולטת בהם ונוטה אפילו לוותר לפעמים ולהראות מצב של 'הכל בסדר' למען שמך הטוב והרצון להיות בסדר.

לפני שאכתוב את המלצתי במימד התעסוקתי חשוב לי להבהיר שבתפקיד האמיתי, ביעוד הגדול שלך כבת לעם ישראל תהיה לך בעז"ה הצלחה וזה במקום של מקצוע האמהות בעז"ה, יש לך את כל הכלים לשים שם את כל כולך…

במקביל, בתחום התעסוקה, הייתי ממליצה על מקצועות שדורשים נפש ורגש, המקצועות הריאליים לא יתנו מענה לנפש העשירה שלך, את אינך מסוגלת לרדת לשיטות ואת חייבת שיתנו לך את המעוף האישי והעצמאות.

מושגרפולוגי

מקצועות כמו חינוך מיוחד או גננות יכולים לתת לך מענה מצוין ואני הייתי ממליצה במקביל לכך שתתני לעצמך לפתח תחום אישי בו תהיה לך עצמאות אישית ויכולת להוציא את כישורייך ללא "בוס" על הראש, ובהתחשב בתכונות האופי שלך, תחומים כמו כתיבה או תחומי העיצוב השונים כמו עיצוב אירועים, בארים ואפילו עיצוב פנים ואדריכלות יתנו לנפש שלך ביטוי אישי ומקום של שליטה עצמאית שגם תרים לך את בטחונך.

* איזורים בכתב:

הכתב מתחלק לשלושה איזורים, עילי – המראה על הפן השכלי,  אמצעי – רגש, ותחתון – מעשיות.

דומיננטיות הכתיבה באיזור מסוים, מלמדת על הפן המרכזי באישיות הכותב/ת.

 

 

בהצלחה רבה.

נ. דייטש

לקבלת אבחון מדויק- בחרו בדף A4 חלק, כתבו עליו בכתיבה ספונטנית 10-15 שורות בעט כדורי [לא פיילוט], ציינו את גיל הכותב, ומומלץ מאד לחתום את השם [אשר לא יפורסם וישמש לצורך האבחון בלבד].

צרפו לכתב דף A4 נוסף ועליו ציירו ציור עץ.

שלחו אלי את הכתב המקורי עבור ת.ד. 143  ביתר עילית.

מספר הבהרות בעקבות פניות שהגיעו יחד עם המכתבים:

  1. בעיתון תפורסם רק תמונת העץ ולא המכתב . שורות בודדות מן המכתב יופיעו בתיבת "אות מאותתת"
  2. האבחון המפורסם הינו מתומצת, ניתן לקבל בתשלום את האבחון המלא. לצורך כך יש לציין במכתב שרצונכם לקבל אבחון מלא חוץ מהאבחון בעיתון וציינו מספר טלפון או כתובת מייל שנוכל ליצור עמכם קשר.

 

 

yuti

yuti

Leave a Replay

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

דילוג לתוכן