קהילות טבריה מדריך הטלפונים לציבור החרדי

עשייה חדשה תביא את הרווחה לקהילת אנ"ש בטבריה: קהילות טבריה, מדריך הטלפונים לציבור החרדי, יספק את מרכז המידע עבור אנ"ש. במדריך ניתן יהיה למצוא מספרי טלפונים עדכניים, מידע שימושי אודות משרדי ממשלה ומחלקות עירוניות, מספרי חירום ומספרי טלפון חשובים, וכן אינדקס מפורט של נותני שירות, עסקים וגמ"חים.
מדריך לכל בית
זמן רב הורגש החוסר של מדריך כזה בטבריה. בקהילה בעיר מעורבת כמו טבריה, הקשר בין אנ"ש חשוב עוד יותר מהרגיל. מדריך קהילות טבריה עשה עבורכם את העבודה וע"י השקעה ומאמצים רבים, אסף עבורכם את מספרי הטלפון העדכניים ביותר מטבריה, יבנאל והסביבה. כעת לא צריך לחפש בדרכים שונות וסבוכות מספר טלפון של שכן, מטפלת בשכונה או אברך מהקהילה- ניתן פשוט לבדוק בקהילות טבריה.
מרכז העסקים, נותני השירות והגמ"חים
"יש בעיר חנות לתיקון פלאפונים?" "איפה המנעולן הכי קרוב?" "מתי שעות הפעילות במלר"מ?"
הצרכים של חיי משפחה חרדית הם מגוונים, ופעמים רבות דורשים קבלת שירות מעסקים ומוסדות שונים. מדריך קהילות טבריה ריכז עבורכם את רשימות העסקים בצורה מסודרת, פרקטית ונגישה. גם משרדים ממשלתיים, מחלקות עירוניות ומספרי טלפון של ארגונים חשובים תוכלו למצוא בקלות ובמהירות. צריכים בדחיפות מספר חירום? רוצים לבדוק במוקד כשרות את כשרותה של מסעדה? כעת לא צריך לברר, לחפש ולשאול- במדריך קהילות טבריה תמצאו בקלות את כל מה שאתם צריכים.
נתונים מאומתים ועדכניים
"הגעתי למשרד הפנים, ומסתבר שהיום בדיוק הם סגורים", "סתם ירדתי עד כאן באוטובוס- מסתבר שהם שינו את שעות הפעילות, והמשרד לא נסגר ב17:30 אלא ב17:00". את האכזבות האלו וודאי גם אתם מכירים.
המדריך נוקט במאמצים רבים כדי שהאינדקס הטוב, האיכותי והרלוונטי ביותר יונגש לכם. אימות בלתי מתפשר של נתונים יוצר את הרשימות המעודכנות ביותר. כבר לא צריך לסמוך על רשימות ישנות או שמועות, ולגלות שהגמ"ח אינו קיים או ששעות הפעילות לא מדויקות; נחסכת עוגמת נפש ובזבוז זמן שעלול להיגרם על ידי מידע לא מוסמך. כעת, עם הסינון והאימות הקפדני של קהילות טבריה, אתם יכולים להיות רגועים שהמידע שבידכם מדויק.
אז מתי המדריך ייצא?
מדריך קהילות טבריה נמצא כעת בשלבי ההכנה הסופיים, וייצא בעז"ה לציבור מייד אחרי החגים. בנתיים זהו הזמן להצטרף לקהילה ולעדכן את פרטיכם. כמו כן, בעלי עסקים וגמ"חים המעוניינים להיכנס למדריך, צריכים להזדרז ולהתקשר בהקדם. נסיים באיחול הצלחה רבה למדריך קהילות טבריה, ושנזכה להנות מהשירות השימושי בקרוב.

yuti

yuti

Leave a Replay

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

דילוג לתוכן