מדור גרפולוגיה

שלום וברכה לבת ה18.5.

כתב ידך נותן תמונה של בחורה מיוחדת, בעלת ערכים ואישיות ובעלת יכולות שכליות מצוינות שמשולבות בפן ארגוני ומעשי. את שואפת להצלחות, להגשמה אישית ומאד רוצה להגיע להישגים, את בעלת ראש גדול ומסוגלת לתת בכל ענין פן יצירתי משלך שמשולב בחוש אסתטי ובטעם טוב. את מעשית ומסודרת ובמקביל לחוש היצירתי יודעת להיצמד לסברת ההיגיון והבהירות בכל מצב.
מבחינה רגשית, את בעלת חדוות חיים, גדלה בחממה מקסימה עם אמא חמה שנותנת בך המון, את מאמינה בעצמך, בטוחה ביכולתייך ובעלת דימוי עצמי טוב, את מרגישה שיש בך דברים המייחדים אותך ומרימים אותך מול אחרים, אך הבטחון הבריא והטוב שלך עם עצמך יודע תקופות כאשר את יוצאת בתחום החברה.
שולי הראש בארגון הדף שלך רחבים מאד, דבר זה מלמד על כותב שמשתהה זמן מה טרם היציאה אל פעולת הכתיבה, במקביל מלמד הדבר הרבה על אופן היציאה שלך בחברה. את בעלת נפש מיוחדת וזהירה בדרכייך ובדיבורך. יש לך יכולת ויתור וכוח הבלגה ותמיד תהיי בשביל השני. את אדיבה ונעימה מאד אך כביכול משאירה שוליים רחבים לפני היציאה אל החברה, בין האני שבך למה שהחברה רואה. את מאד זהירה בגישתך לזולת, שומרת על כבוד לזולת, נימוסית ומתחשבת אך מגלה טפח ומסתירה שתים, אינך פותחת את כל הקלפים שבאישיותך או ברגשותייך והרבה מהם את משאירה בפנים, יש רגשות שהיית רוצה לדבר אותם אך הזהירות מנחה אותך לשים אותם בפנים.
מבחינה תעסוקתית הייתי ממליצה קצת אחרת ממה שציינת במכתב, איני מכירה את אורחות חייך ואת האופציות העומדות בפנייך ועל כן אמנע מלתת כיוןן מוגדר אך אני משערת כי תחום ההוראה מעט ילחיץ אותך בעתיד ולא תשיגי ממנו את הסיפוק שלו את מצפה, הייתי מציעה לך לשבת עם עצמך ותכונות האופי שלך ולנסות לבדוק את עצמך ביחס לתכונות שדורשת ההוראה ומשם לבדוק מדוע אני רוצה את התחום, מה הכישורים שקיימים בי ומה אלו שפחות יתאימו לי וכך גם אם בחרת להמשיך המודעות שלך למול החולשות שבך יתנו לך אפשרות להתמודד מול האתגר.

בהצלחה רבה.
נ. דייטש

admin

admin

Leave a Replay

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

דילוג לתוכן